500 parça puzzle
Puzzle birleştirmeye yeni başlayacaksanız, 500 parça olanlar tam size göre. Üst menüden 500 parçayı seçtikten sonra dilerseniz sol taraftaki özelliklerden zorluk derecesini de kendiniz belirleyebilirsiniz.
"Çok kolay – kolay - orta zorlukta - zor” olarak sizler için puzzle’ları 4 farklı kategoride sınıflandırdık. Kolaylardan başlayıp zorlara doğru giderek hem keyifli zaman geçirecek, hem de kendinizi bu yeni uğraşınızda geliştirebileceksiniz. Göreceğiniz üzere renk geçişleri keskin olan temalar, kolay kategorisindedir. Başlangıç seviyesindeyseniz tercihinizi bu yönde kullanmanız iyi olur; zira zoru seçip puzzle’dan sıkılmak istemezsiniz..
500 parça puzzle seçmek için, bu uğraşıya yeni başlıyor olmanız gerekmiyor elbette. Duvarınıza 49*35 cm.’ lik küçük bir tablo asmayı planlıyorsanız da seçiminiz bu yönde olmalı.
(Üretim yılına bağlı olarak 1-1,5 cm. farklılıklar olabileceğini hesaba katmayı unutmayınız)
500 parça kategorisinde sizlere MasterPieces, Clementoni, Educa, Anatolian, Ravensburger, Art Puzzle, Ricordi, KS Games, Castorland, Dino, Gold, Jumbo, Perre, Heye gibi bir çok marka seçeneği sunuyoruz.
Yeni başlıyorsanız küçük bir bilgi daha vermek isteriz. Aslında dikdörtgen olup üzerinde girinti ve çıkıntılar olan parçalardan oluşan puzzle’lara "klasik kesim” diyoruz. Genelde tüm markalarda klasik kesim yaygındır.
Parçaları şekilsiz olan puzzle’lar ise "fantastik kesim” veya "Amerikan Kesim” olarak adlandırılır. Masterpieces ve Sunsout markalarında fantastik kesim puzzle’lar bulabilirsiniz. Fantastik kesim puzzle’lar biraz daha zordur; dolayısıyla yeni başlayanların gözünü korkutabilir, bizden söylemesi!
1 2 3 ... 10 >