AZOYN009 Sürpriz Şekiller (Shapy)

AZOYN009 Sürpriz Şekiller (Shapy) (AZOYN009)

0,00
Marka : Artebella
Fiyat : ₺39,41  + KDV
KDV Dahil : ₺46,50
₺5,55 'den başlayan taksitlerle
:

AZOYN009 Sürpriz Şekiller (Shapy)

Ürün Ayrıntıları

Çocuklarda gözlem yapmayı, hızlı düşünmeyi ve algıda seçiciliği geliştirir. Şekillerin tanıması ve algılamasına yardımcı olur. Hem görsel algı becerisi hem de hızlı düşünme becerisi kazandırır. Eğlenceli ve akıcı oynanan bir oyun olmasından dolayı büyük çocuklar ve yetişkinler içinde uygundur.Gözlem, seçici dikkat, odaklanma, renk tanıma, kopyalama ve bilgiyi transfer etme kabiliyetini geliştirir.

Oyuncular 3 farklı şekilli oyun küplerini aynı anda atarak, küplerin yukarı gelen şekillerinin aynısını taşlarda da bulmaya çalışırlar. İlk benzerliği bulan kazanır. Hızlı düşün, odaklan, doğru şekilleri bul, taşları topla.Küp üzerinde 3 adet aynı şekil olursa tek resim olan kompozit parça seçilir.Örneğin; küpleri attık. 3 adet kalp geldi, üzerinde tek kalp rengi olan yuvarlak kompozit seçilir.Küp üzerinde 2 adet aynı 1 adet farklı şekil olursa 2 şekilli yuvarlak kompozit seçilir.Örneğin; 2 adet yıldız 1 adet çiçek gelirse çiçek ve yıldız olan yuvarlak kompozit seçilir.

 

Teslimat Bilgilendirmesi
✔ Ürün Açıklama ve Görselleri

İlgilendiğiniz ürünün açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Ürün ile ilgili bir çok bilgi bu bölümde paylaşılmıştır. Tereddütte kaldığınız durumlarda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


✔ Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargo ile gönderilmektedir. Bu saati aşan siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya çıktığında size sisteme kayıt olduğunuz mail adresi üzerinden bilgilendirme sağlamaktayız. Kargo takip butonundan kargonuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.


✔ Teslimatta Nelere Dikkat Etmeliyim?

Taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarlara karşı, kargo elinize ulaştığında, ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol etmeniz ve eğer bir sorun varsa mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu sayede, her iki tarafta yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçmiş olacaksınız.


✔ İade

İade öncesi mutlaka bizimle irtibata geçiniz.Tekrar kullanılabilir özelliği kaybolan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün kutusu ve orijinal aksesuarlarına zarar gelmeyecek şekilde başka bir kutu veya kargo poşeti ile paketlenmeli ve bize bilgi verildikten sonra anlaşmalı kargomuz ile gönderilmelidir.


✔Destek

Aklınıza takılan ne varsa bize rahatlıkla sorabilirsiniz.