Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket

Kelebek (UGE12101)

0,00
Marka : Ugears
Fiyat : ₺315,00(KDV Dahil)
₺37,62 'den başlayan taksitlerle
:

UGEARS ahşap mekanik model Kelebek

Doğanın ve mekaniğin eşsiz sinerjisiyle büyülenen Ugears, otomatların muhteşem dünyasını keşfetmeye devam ediyor ve en son mekanik evcil hayvanı olan Kelebek modelini sunuyor.

Kelebek statik bir stand modeli değil, animasyonlu bir kinetik heykeldir. Her bir detay, kendi yerine uyduğundan ve bu olağanüstü mekanizmanın işleyişinde kendi rolünü oynadığından emin olmak için tasarlanmıştır. Kauçuk bantlı bir motorla donatılmış olan mekanik otomat, harici güç kaynağı veya pilleri olmayan bir kelebeğin çarpıntısını taklit eder.

Ugears ailesindeki her modelde olduğu gibi, Kelebek monte etmek için tutkal veya ek alet gerektirmez. Yeni modelinizi, yüksek kaliteli doğal kontrplak levhalarda kesin olarak önceden kesilmiş hazır detaylardan kuracaksınız. Biraz itti, detaylar tahtadan kolayca çıkar.

Montaj bloklarla inşa edilmiştir: başlangıçta, detaylar sırayla tüm modeli oluşturacak daha küçük bloklar oluşturmak için bir araya getirilmelidir. Montaj süreci, 11 dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe, İspanyolca, Ukraynaca, Rusça, Japonca, İtalyanca, Çince ve Korece) ayrıntılı renkli çizimlerle kapsamlı bir adım adım kullanım kılavuzunda açıklanmıştır. Montajlı modelin boyutu 290 ıncha 550 ıncha 400 mm'dir. set 161 detay içerir.

Kelebeğin hassas kanatları kraft kağıttan yapılmıştır. Model, otomatın hareketlerinin gerçek bir kelebeğin hareketlerine benzemesini sağlamak için çalışırken alt kanatlar eğim açılarını değiştirir. Kanatlar çarpıntı yaparken bacaklarının iki ön çifti hareket eder. Arka bacak çifti, lastik bantlı motorun başlatma/durdurma kolları olarak kullanılır. Kelebeğiniz iki kanat takımı ile birlikte gelir: bir renk ve daha az parlak, bej olan, istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. 
Kelebek çiçek şeklinde bir platformda oturur. Elastik destek, modeli hafifçe sıçrar ve hareketlerini daha gerçekçi hale getirir, böylece Kelebek dans eder ve havada çiçeğe yaklaşır.

Ugears çocuklar ve yetişkinler, çocuklar ve ebeveynler ile akıllı mekanizmalar için bilgi ve tutku paylaşmak için çaba göstermektedir. Mekaniğin karmaşık ve güzel dünyasının daha yakın ve daha kapsamlı olmasını istiyoruz. Bu nedenle kelebeğin gövdesi, içinde dişlilerin ve blokların çalışmasını görmenizi ve mekanizmanın nasıl çalıştığını anlamanızı sağlayan bir iskelet tarzında tasarlanmıştır.

Bu ilginç ve çekici model, birleştirmek, çalışmak ve oynamak için eğlencelidir. Bir arkadaşınıza, meslektaşınıza veya aile üyesine harika bir hediye olabilir. Ugears'ın zarif ikonik tasarımı, yeni modelinizin herhangi bir evde veya ofiste muhteşem görüneceğini garanti eder.