Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket

Römorkör (UGE12098)

0,00
Marka : Ugears
Fiyat : ₺345,00(KDV Dahil)
₺41,21 'den başlayan taksitlerle
:

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, Ugears biz deniz ve deniz cihazları yaratıcılığımızı ilham seviyorum. Hiç su gökyüzü ile karışımları bulanık çizgiye doğru serbest dalgalar yelken istiyorsa, sizin için hazırlamak yardımcı olmak için bu yeni tatlı deniz modeli gerekir.

Römorkörün arkasındaki fikir, işlevsel bir mekanizma yaratmaktı,ancak hem yeryüzüne hem de ilginç hale getirecek belirli bir baharatla. Ve tabii ki-bir tür deniz taşımacılığı olması gerekiyordu.

Birçoğunuzun dişlilerin çalışmasını bizim kadar izlemekten hoşlandığını düşünmek isteriz, bu yüzden Römorkörün detaylı gövdesi, hareket halindeki güzel mekanizmayı ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu şekilde, bu modelde uyguladığımız ana teknik özellikleri tam olarak takdir edebileceksiniz.

Römorkör, bir rulmana bağlı kauçuğun gerginliği ile çalışan bir lastik bant motoruyla tahrik edilir. Redüksiyon dişlisi, enerjiyi tahrik tekerleğine ve asimetrik tekerlek çiftine aktarır. Sarkaç, römorkörün hareketini yavaşlatır ve eşitler.

Tekerlek çiftinin asimetrisi, modele, dalgaların üzerinde sallanan bir tekneyi taklit ederek, benzersiz bir şekilde hareket etmesini sağlarken, çalışma sarkacı, birçok teknenin sahip olduğu gerçek hayattaki dizel motor tarafından üretilene benzer belirli bir gürültü yaratır.

Tahrik tekerleğindeki sargı anahtarı bir mandal dişlisi tarafından engellenir. – Dur ve buna bağlı kol başlatmak hangisi mekanizması durur iki kumanda kolları ve diğer lansmanları var.

Küçük yük tekerlekli modelleri veya bir kağıt tekneyi bağlamak ve taşımak için kancalı iki halat kullanın. Römorkörünüz, yüzeyin türüne bağlı olarak 1,5 ila 3 metre arasında çalışacaktır.

Liman denizin kapısıdır. Bu kapıyı açın, yolculuğunuza hazır olun, Ugears'tan yeni tatlı ve güvenilir Römorkörünüzle limanın Efendisi olun.

Ugears römorkör mekanik modeli kiti oluşur 169 parçaları sürdürülebilir kaynaklı yüksek dereceli ahşap ve montaj için ihtiyacınız olacak her şeyi vardır (dahil iplik, kanca ve halatlar). Parçaların kalitesi birinci sınıftır: hassas saç çizgisi kesimleri sağlayan bir kontrplak tahtadan öğeleri kesmek için bir lazer yöntemi kullanılır. Detaylar panolardan çekilmeli ve tam bir model oluşturmak için monte edilmelidir. Ugears tüm diğer modeller gibi, Römorkör-adım, tam adım, renkli, İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Lehçe, İspanyolca, Rus, Japon, İtalyan, Çinli ve Koreli) 11 dilde yönergeleri takip etmek gerçekten kolay ve ne tutkal ne de özel araçlar tamamen işlevsel Römorkör içine monte edilmesi gerekir geliyor.