Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket
Ugears Mekanik Maket

Zar Kulesi (UGE12094)

0,00
Marka : Ugears
Fiyat : ₺255,00(KDV Dahil)
₺30,46 'den başlayan taksitlerle
:

Modüler zar kule ahşap 3D bulmaca modeli kiti

Ugears Oyunları koleksiyonundan akıllı uyarlanabilir modeli yeni bir seviyeye oyun deneyimi alacak. Tanıtımı: modüler zar Kulesi-yeni vazgeçilmez masa oyunu aksesuarınız.

Ugears Oyunları koleksiyonu, özellikle bir oyunun meydan okumasını ve heyecanını sevenler ve akıllı mekanizmaların güzelliğini takdir edenler için tasarlanmıştır.

Modüler zar Kulesi modeli dört zar bardaktan oluşur. Tek tek, zar bardak onların arayışı içinde oyuncuların dörtlüsü hizmet edebilir. Artık bir kaçak kalıptan sonra çalışan veya kenardan atladı oyun parçası ararken masanın altında sürünerek. Zarlarınızı küçük bir kübik kutunun içine koyun ve iyi bir sallayın. Masaya geri zar fincan koymak ve aynı anda tarafta düğmeleri itin. Bu sizin zar içinde oturan kutunun alt yayınlayacak. Şimdi harekete geçmenin zamanı geldi!

Oyun masasının etrafında dörtten fazla arkadaş topladıysanız veya tüm oyuncular için aynı zar setini kullanmak istiyorsanız, model harika bir çözüm sunuyor. Modüllerin her biri ayrılabilir detaylara sahiptir. Onları modelle birlikte gelen ayrıntılı kullanım kılavuzuna uygun olarak yeniden düzenleyin ve tek bir çok katlı zar Kulesine sahip olacaksınız. Herhangi bir ekstra ayrıntıya ihtiyacınız olmayacak-her bileşen yerini bulacaktır. Eğer zar hazır!

Tabii ki, dört blok ile sınırlı değildir. Bu 3D bulmacanın iki seti size sekiz katlı bir zar Kulesi ve iki kat daha eğlenceli olacak!

Yeni modüler zar Kulenizin keyfini çıkarın ve Ugears Oyunları Serisinin diğer eğlenceli ve kullanışlı modellerine göz atın.

Sürdürülebilir ahşap malzemelerden imal edilmiş Modüler Zar Kulesi kiti hassas kesme parçaları yüksek kaliteli kontrplak levhaları montajı için gereken her şey: bir set, tam, birkaç yedek parça (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Lehçe, İspanyolca, Rus, Türk, İtalyan, Çin ve Kore) 11 dilde talimatları izleyin ve gerçekten kolay içeri adım renkli, ayrıntılı adım vardır. Zar kulesini bir araya getirmek için tutkal ve özel aletler gerekmez. Evde masaya monte edebilirsiniz. Ugears'ın patentli eklemleri sayesinde tutkal veya özel aletler veya kürdan olmadan bir bulmaca gibi bir araya gelir.